SelectMDx testas

SelectMDx testas, tai naujas genetinis prostatos vėžio tyrimas atliekamas tiriant paciento šlapimą, dar vadinamas „skysta biopsija“. Šis tyrimas neinvazyvus, nesukeliantis diskomforto pacientui, turintis net 95 proc. neigiamą prognostinę vertę, padedantis išvengti nereikalingų prostatos biopsijų bei parinkti teisingą tyrimų bei gydymo taktiką pacientui.

(daugiau…)

Senstančio vyro simptomų klausimynas

Ar jums atrodo, kad jūsų geriausi laikai jau praeityje? Ar jaučiatės prarandantys vyriškumą? Jums gali būti žemas testosteronas. Nepaisant to, kad vyrams nebūna tokios staigios menopauzės kaip moterims, visgi su amžiumi atsiranda simptomai, kurie trikdo gyvenimo kokybę. Šie simptomai susiję su testosterono kiekio mažėjimu dėl natūralaus senėjimo, ar priaugto svorio (nepriklausomai nuo amžiaus).Senstančio vyro klausimynas (daugiau…)

Letinio prostatito testas

Lėtinio prostatito testas – tai JAV Nacionalinio Sveikatos Instituto sukurtas lėtinio prostatito simptomų vertinimo klausimynas (NIH Chronic Prostatitis Symptom Index (NIH-CPSI)). Šis 13 klausimų rinkinys, padeda nustatyti kaip efektyviai Jums gydomas lėtinis prostatitas.

Letinio prostatito testas

(daugiau…)

End of content

No more pages to load