Senstančio vyro simptomų klausimynas

Ar jums atrodo, kad jūsų geriausi laikai jau praeityje? Ar jaučiatės prarandantys vyriškumą? Jums gali būti žemas testosteronas. Nepaisant to, kad vyrams nebūna tokios staigios menopauzės kaip moterims, visgi su amžiumi atsiranda simptomai, kurie trikdo gyvenimo kokybę. Šie simptomai susiję su testosterono kiekio mažėjimu dėl natūralaus senėjimo, ar priaugto svorio (nepriklausomai nuo amžiaus).Senstančio vyro klausimynas

Senstančio vyro simptomų klausimynas (AMS questionnaire) yra dažniausiai pasaulyje naudojamas klausimynas, padedantis įvertinti kaip, dėl mažėjančio testosterono, prastėjanti sveikata veikia vyro gyvenimo kokybę.

Kaip jums stipriai išreikšti šie simptomai? Pasirinkite labiausiai tinkamą variantą.

1. Bendras sveikatos suprastėjimas (bendra savijauta, jūsų subjektyvi nuomonė).

2. Sąnarių bei raumenų skausmas (apatinės nugaros skausmas, sąnarių skausmas, galūnių skausmas, bendras nugaros skausmas).

3. Stiprus prakaitavimas (netikėti/staigūs prakaitavimo epizodai, karščio priepuoliai atsirandantys nepriklausomai nuo fizinio krūvio).

4. Miego problemos (sunku užmigti, sunku išmiegoti visą naktį, ankstyvas prabudimas su nuovargio pojūčiu, prastas miegas, nemiga).

5. Padidėjęs poreikis miegoti, dažnas nuovargio pojūtis.

6. Susierzinimas (jaučiatės agresyvus, lengvai susinervinate dėl smulkmenų, dažna nuotaikų kaita).

7. Nervingumas (vidinė įtampa, neramumas).

8. Nerimas (lengvai panikuojate).

9. Fizinis išsekimas / gyvybingumo trūkumas (bendras produktyvumo sumažėjimas, mažesnis aktyvumas, sumažėjęs noras aktyviai leisti laisvalaikį, jaučiatės padarantys mažiau, arba pasiekiantys mažiau, reikia save priversti ką nors daryti).

10. Susilpnėjusi raumenų jėga (jaučiatės silpnas).

11. Depresinė nuotaika (jaučiatės liūdnas, esate ant verkimo ribos, trūksta polekio, nuotaikų kaita, atrodo, kad viskas beprasmiška).

12. Atrodo, kad jūsų geriausi laikai jau praeityje.

13. Jaučiatės "perdegęs", atsidūręs pačiame dugne.

14. Suprastėjęs barzdos augimas.

15. Prastesnė lytinių santykių kokybė/ dažnis.

16. Retesnės rytinės erekcijos.

17. Sumažėjęs potraukis / libido (seksas teikia mažesnį malonumą, sumažėjęs noras turėti lytinių santykių).