Lėtinio prostatito gydymas neurostimuliacija

Dažnai bet koks skausmas ar diskomfortas apatinėje pilvo dalyje, tarpvietėje, lytiniuose organuose diagnozuojamas kaip lėtinis prostatitas. Neteisingai diagnozavus šią ligą taikomas neteisingas, bei neefektyvus lėtinio prostatito gydymas. Lėtinis prostatitas maišomas su lėtiniu mažojo dubens skausmu, prostatos skausminiu sindromu bei šlapimo pūslės skausminiu sindromu. Noriu Jums pristatyti Lietuvoje retai naudojamą, bet labai efektyvų skausmo gydymo metodą

letinio prostatito gydymas neurostimuliacija

Lėtinio prostatito gydymas dažnai neteisingas

Neteisingai diagnozavus prostatitą dažnai paskiriamas neteisingas ir neefektyvus gydymas. Pacientai vartoja didelius kiekius įvairių antibiotikų, vaistus nuo skausmo, maisto papildus ir t.t.. Tokio gydymo efektas paprastai efekto neduoda, arba efektas yra trumpalaikis. Paciento gyvenimo kokybė tampa prasta, atsiranda nerimas, depresija, desperacija, lytinės funkcijos sutrikimai.

Kas yra blauzdinio nervo stimuliacija?

Blauzdinio nervo stimuliacija, tai laiko patikrintas, efektyvus, neinvazinis lėtinio skausmo gydymo metodas. Efektyvumas įrodytas daugybės mokslinių studijų metu. Šis gydymo metodas netgi įtrauktas į Europos urologų asociacijos mažojo dubens lėtinio skausmo gydymo gaires. Deja, nepaisant gero efektyvumo, tvirtų mokslinių tyrimų bei gerų pacientų atsiliepimų, šis metodas labai retai taikomas, o dažniausiai ir visai netaikomas Lietuvoje.

Blauzdinis nervas turi tiesioginį kontaktą su prostatos, šlapimo pūslės, kitų mažojo dubens organų nervais. Mažojo dubens nervų tiesioginė stimuliacija dažnai neįmanoma arba yra labai brangi. Stimuliuojant blauzdinį nervą stimuliuojami ir mažojo dubens nervai, ko pasekoje mažėja skausmas, slopsta uždegimas.letinio prostatito gydymas neurostimuliacija

Kada taikyti blauzdinio nervo stimuliaciją?

Šis gydymo metodas tinka ne visiems ir ne visada. Šios procedūros negalima atlikti esant ūmiam prostatos uždegimui, ar lėtiniam bakteriniam prostatitui. Šis gydymas taip pat neefektyvus, kai skausmas priklauso nuo psichologinių faktorių ar yra įtakojamas tam tikrų funkcijų (pvz. skauda tik šlapinantis, arba ejakuliacijos metu). Ar šis gydymo metodas Jums tinka reikalinga lėtinio skausmo  gydymo subtilybes išmanančio urologo konsultacija.

Blauzdinio nervo stimuliacija efektyviausia gydant neuropatinio fenotipo lėtinį mažojo dubens skausmą, prostatos ar šlapimo pūslės skausminį sindromą. Paprastai sakant, tai susirgimai, kurių metu jaučiamas pastovus ar dažnas skausmas mažajame dubenyje, pilvo apatinėje dalyje, tarpvietėje, prostatoje, varpoje ar kapšelyje, nepriklausantis nuo judesio, kūno padėties, paros laiko, lytinės funkcijos. Skausmas nėra labai didelis, tačiau trikdantis gyvenimo kokybę, keliantis pastovų diskomfortą.

Procedūros trukmė 30 minučių. Rekomenduojama viena arba dvi procedūros per savaitę. Procedūros su konsultacija kaina 30 Eurų.

 Kodėl verta rinktis elektrostimuliaciją urologaskaune.lt ?

  • Dėmesys pacientui – atliekamas lėtinio prostatito fenotipavimas ir paskiriamas individualus gydymas, pildomi specialūs klausimynai, vertinamas gydymo efektyvumas;
  • Efektyvumas – atliekant blauzdinio nervo stimuliaciją, teigiamas efektas jaučiamas apie 80proc. pacientų;
  • Saugumas – procedūra saugi, gerai toleruojama, neskausminga bei efektyvi;
  • Patogus laikas – lankstus grafikas, procedūros bei konsultacijos atliekamos vakare, po darbų;
  • Lengva registracija – registracija atliekama internetu, pasirenkant Jums patogų laiką;
 • Konfidencialumas ir supratingumas – suprantama, kad dauguma urologinių pacientų nori privatumo. Vizitai pas urologą yra visiškai konfidencialūs.

+370 652 96622Užduokite klausimąRegistruokitės konsultacijai